Sektörde
37. yıl

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Unutmadıklarımız | Resimler | S.S.S. | İletişim 29 Kasım 2021 Pazartesi

Hakkımızda

1971 Yılında lise mezuniyetimden sonra çalışma hayatına başladım. Rahmetli sigortacı üstat HAMİD BÜKE ile tanıştım. Bu benim sigortacılık ile tanışmama yol açtı; okul ile beraber bu mesleğe adım atmış oldum. Hedefim maliye-banka müfettişliği, hesap uzmanlığı idi, üstat büyüğüm beni serbest çalışma hayatı ile bu mesleğe alıştırdı.

Askerlik dönüşü beraber çalışmamız 1983 de vefatı ile sona erdi ,1984 de eşim ASUMAN TONGUROĞLU ile beraber ERMAN SİGORTA ARACILIĞI LİMİTED ŞİRKETİ 'ni kurduk.

Yirmibeşinci çalışma yılını doldurduğumuz bu yılda seneler, mevzuatlar, kanunlar birer birer önümüzden geçti. Daima Türkiyenin konusunda lider kuruluşu ANADOLU SİGORTA ve ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK ile çalıştık. Yıllar boyunca dürüstlük, şeffaflık, itimat, teknoloji, müşteri odaklı çalışmak prensiplerimizden bazıları olmuştur.

Acenteliğimiz sigortacılıkla ilgili her branşta poliçe düzenlemekte, dokuzyüz civarındaki müşteri ile portföyümüzde her sektörden firmalar ve şahıslarla çalışmaktayız. Dünyanın ve Türkiye'nin konusunda ki lider büyük firmaları ile sigorta çalışma alanımız Avrupa'da, Arnavutluk'dan Asya'da Kazakistan'a, Rusya'dan Afrika'da Mali Cumhuriyeti'ne kadar bir sahada çalışmaktayız.

Güçlü sermaye yapısı ile İş bankası ve Anadolu Sigorta camiası bize sigortacılıkta büyük ivme kazandırmıştır,eksiksiz öder ve hemen öder prensibi gelişmemizde çok büyük rol oynamıştır. Acenteliğimiz bu yıllar içerisinde prim üretim ,performans,ürün bazları,beraber çalışma süresi gibi konularda ödüller almıştır.

Bu günlere gelmemizde büyük payı olan siz değerli müşterilerimize ,acentesi olduğumuz sigorta şirketlerimize şükranlarımızı sunarız.

Erkan TONGUROĞLU
Kurucu ortak, Şirket Müdürü

WebART BT 2009 ©